You know you love me
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You know you love me
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Флууд номер едно хД
Бар "Luxor" Icon_minitimeНед Ное 06, 2011 6:52 am by Алис Браун ♥

» Накрая винаги си остава само пустота.
Бар "Luxor" Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 5:24 pm by Наталия Блек

» Реклама .
Бар "Luxor" Icon_minitimeСъб Сеп 17, 2011 10:03 am by Aria Montgomery ♥

» фгХДФгхДФЙхлдкфйгхлкйЛКЙЛйЛКЙХлКЙХлкйХкйлхКЛЙх
Бар "Luxor" Icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 5:44 pm by Алис Браун ♥

» Вашите идеи .
Бар "Luxor" Icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 3:24 am by Алис Браун ♥

» Другарче за РП
Бар "Luxor" Icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 5:51 pm by Наталия Блек

» Харесва ли ви училището?
Бар "Luxor" Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 12:05 pm by Дафни Бенет

» Йеее..мнения!
Бар "Luxor" Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 11:43 pm by Дафни Бенет

» Бил ли си в града на предишния?
Бар "Luxor" Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 10:56 pm by Дафни Бенет

» Боли ли ви..?
Бар "Luxor" Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 7:13 pm by Алис Браун ♥

Top posters
Алис Браун ♥
Бар "Luxor" I_vote_lcapБар "Luxor" I_voting_barБар "Luxor" I_vote_rcap 
Наталия Блек
Бар "Luxor" I_vote_lcapБар "Luxor" I_voting_barБар "Luxor" I_vote_rcap 
Jenny Humphrey
Бар "Luxor" I_vote_lcapБар "Luxor" I_voting_barБар "Luxor" I_vote_rcap 
Дафни Бенет
Бар "Luxor" I_vote_lcapБар "Luxor" I_voting_barБар "Luxor" I_vote_rcap 
Ally Fray Evens.
Бар "Luxor" I_vote_lcapБар "Luxor" I_voting_barБар "Luxor" I_vote_rcap 
Елена Гилбърт ♥
Бар "Luxor" I_vote_lcapБар "Luxor" I_voting_barБар "Luxor" I_vote_rcap 
Ониксия Фарел
Бар "Luxor" I_vote_lcapБар "Luxor" I_voting_barБар "Luxor" I_vote_rcap 
Aria Montgomery ♥
Бар "Luxor" I_vote_lcapБар "Luxor" I_voting_barБар "Luxor" I_vote_rcap 
Nikky Bass
Бар "Luxor" I_vote_lcapБар "Luxor" I_voting_barБар "Luxor" I_vote_rcap 
Tom Rutherford
Бар "Luxor" I_vote_lcapБар "Luxor" I_voting_barБар "Luxor" I_vote_rcap 
Екип
Бар "Luxor" 3787287z
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:09 am
Накрая винаги си остава само пустота.
Бар "Luxor" Icon_minitimeПет Сеп 16, 2011 2:20 pm by - В
Хей слънчица, къде се изгубихте?
Толкова ми е самотно без вас. Тълкова тъжно...
Без интересни клюки този град не съществува. Всеки град си има своите тайни. Аз съм тук, за да науча вашите.
Да, ама как да стане като не ми …


[ Full reading ]
Comments: 3
Досиетата Х.
Бар "Luxor" Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 3:24 pm by - В
Дойдох в градчето ви наскоро, но много бързо се запознах с историите на всеки един. Чувствам се толкова поласкана, от "партито", което ми спретнахте, че реших да кажа по някоя мила дума за всеки един от вас. Няма да …

[ Full reading ]
Comments: 2
По-добре късно от колкото никога.
Бар "Luxor" Icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 7:39 pm by - В
Дълго ли ме чакахте, слънчица?
Съжалявам, наистина много съжалявам. Но все пак ви беше ясно, че ще се появя рано или късно. Реших, че ще бъде късно. Нали сте чували - за да направиш впечатление не се появявай навреме за …


[ Full reading ]
Comments: 0

 

 Бар "Luxor"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Amber Joyce

Amber Joyce


Брой мнения : 12
Points : 31
Reputation : 1
Join date : 10.08.2011

Информация за героя:
Години:
Приятели:
Врагове:

Бар "Luxor" Empty
ПисанеЗаглавие: Бар "Luxor"   Бар "Luxor" Icon_minitimeСря Авг 10, 2011 10:36 am

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Елинор Уистрейн
Ловец
Ловец
Елинор Уистрейн


Брой мнения : 5
Points : 7
Reputation : 2
Join date : 02.09.2011

Бар "Luxor" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Luxor"   Бар "Luxor" Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 4:05 pm

Все повече започвах да чувствам как съм сгрешила мястото... Тук не виждах нищо интересно, но поне се радвах на добра работа. В крайна сметка набирах малко опит, а и с малко повече късмет и добро представяне можех да си намеря някое интересно занимание, в което аз да си бъда шеф, а не някой, който просто не може да те разбере. Точно така смеех да говоря зад гърба на своята иначе най-добра приятелка. Каква ли пък най-добра приятелка бе тя, след като за седмица не бе успяла да привлече вниманието ми с нищо, но тази амбициозна женица, която се приемаше за мой главен шеф бе доста доверчива и наистина харесваше прякора "моята най-добра приятелка завинаги", с който ме посрещаше винаги. Не можеше ли поне на улиците да ми го спести и докато го помисля чух пискливият глас зад себе си. Не точно писклив, но щом някой наистина ти се качи на главата наистина си склонен да приемеш нещо в него за изключително дразнещо, въпреки че за мен цялата й натура си беше дразнеща, защото бе наистина настоятелна. Не се обърнах. Не исках и нямаше да го направя против волята си, но явно не бях кристално ясно в намека си да ме остави на мира, така че "шефката" настоятелно тръгна след мен, което инстинктивно забърза моята крачка.
- Това същество просто не е човек и определено не е от тази планета. - прошепнах, докато завивах покрай един ъгъл, чувайки ясните потраквания след себе си. Погледът ми потърси някакво спасение, защото не можех вечно да вървя пред нея и да очаквам просто да се предаде. Всеки друг би постъпил така, но не и тази моя амбициозна и настоятелна "най-добра приятелка". Някъде по дължината мернах неоновият надпис на един бар, който в момента беше напълно бездвижен и очевидно все още не бе запален, въпреки че нощта падаше бавно. Едва не се затичах към мястото, след като потракванията станаха още по-силни и при влизането забелязах появяващата се фигура иззад ъгъла. За миг дори се спрях на вратата и поех дълбоко въздух, триумфирайки без думи, че бях победила своята "любима" шефка. Разбира се, тя можеше всеки момент да връхлети, но явно се бе отказала да ме преследва, приемайки всичко за една грешка и вероятно бе продължила разходката си. Огледах бара и в главата ми веднага се появи спомен как и друг път бях идвала и това май беше с някой от останалите ми колеги, с които определено се разбирах отлично. Явно само свръхамбицията на тази мила жена, която просто търсеше приятели ми прогонваше от нея. С несигурна стъпка се приближих към бара, защото реалната ми цел не бе да съм тук, но нищо не ме спираше от едно бързо питие, а и така щях да съм абсолютно сигурна, че онази шефка щеше да е извън територията на заведението и околността. Седнах на един от онези високи и толкова удобни столове, от които всеки се оплакваше, но на мен ми бяха любими и се загледах в самият бар без да имам ясна представа какво точно желая.
Върнете се в началото Go down
Jenny Humphrey
Човек с дарба
Човек с дарба
Jenny Humphrey


Брой мнения : 192
Points : 230
Reputation : 27
Join date : 01.09.2011

Информация за героя:
Години: 17
Приятели: Наталия Блек
Врагове: Адриана Джеймс

Бар "Luxor" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Luxor"   Бар "Luxor" Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 4:41 pm

Джени беше в типичното си парти настроение. Тя знаеше, че трябва да излезе. Облече се по обичайния за нея леко к*рвенски начин с ултра къса черна рокля. Сложи си жартиери и супер високи обиувки, които да компенсират ниския и ръст. Не забрави да добави и бижута. Обичаше тези дрънкулки. Взе една черна чанта, която да носи през рамо. В нея сложи само розовия си телефон, няколко хапчета и розовите и цигари. Тя ги обожоваше. Случваше и се да пуши и други, но никои не можеха да се сравнят с нейните "Vanile". Разроши си леко косата. След като си беше сложила розовото чарвило и многото спирала вече беше напълно готова.
Както винаги я мързеше да ходи пеша, а и можеше навръщане да е толкова пияна или надрусана както често и се случваше и беше по-хубаво, ако беше с колата си. Когато караше в такова състояние се чувстваше като в "Бързи и яростни". Най-вече, защото караше спур бързо и без да спазва никакви правила. Според нея нямаше нужда от такива.
След като се качи в колата си и кара известно време, разглеждайки баровете, най-накрая се спря на един. Беше бар "Lexor". Не помнеше кога запоследно беше идвала тук. Паркира розовата си кола и влезе вътре. Нямаше как да не се обърнат към нея. Русокоска беше прекрасна тази вечер. Започна да си търси търси място. Тогава видя, че има едно такова до една блондинка. Джени тръгна натам. Когато стигна, седна на мястото и везнага си поръча една текила. После погледна към момичето, стоящо до нея. Огледа я и с типичната си нахална усмивка и самоуверен тон се представи
-Аз съм Джени. Ти сигурно си нова, защото не съм те виждала досега. От кога си в града?
Набързо я попита русокоска и отпи голяма глътка от питието си
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бар "Luxor" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Luxor"   Бар "Luxor" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бар "Luxor"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
You know you love me :: Разходка из града :: Нощни клубове-
Идете на: