You know you love me
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You know you love me
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Флууд номер едно хД
Двора на училището Icon_minitimeНед Ное 06, 2011 6:52 am by Алис Браун ♥

» Накрая винаги си остава само пустота.
Двора на училището Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 5:24 pm by Наталия Блек

» Реклама .
Двора на училището Icon_minitimeСъб Сеп 17, 2011 10:03 am by Aria Montgomery ♥

» фгХДФгхДФЙхлдкфйгхлкйЛКЙЛйЛКЙХлКЙХлкйХкйлхКЛЙх
Двора на училището Icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 5:44 pm by Алис Браун ♥

» Вашите идеи .
Двора на училището Icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 3:24 am by Алис Браун ♥

» Другарче за РП
Двора на училището Icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 5:51 pm by Наталия Блек

» Харесва ли ви училището?
Двора на училището Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 12:05 pm by Дафни Бенет

» Йеее..мнения!
Двора на училището Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 11:43 pm by Дафни Бенет

» Бил ли си в града на предишния?
Двора на училището Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 10:56 pm by Дафни Бенет

» Боли ли ви..?
Двора на училището Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 7:13 pm by Алис Браун ♥

Top posters
Алис Браун ♥
Двора на училището I_vote_lcapДвора на училището I_voting_barДвора на училището I_vote_rcap 
Наталия Блек
Двора на училището I_vote_lcapДвора на училището I_voting_barДвора на училището I_vote_rcap 
Jenny Humphrey
Двора на училището I_vote_lcapДвора на училището I_voting_barДвора на училището I_vote_rcap 
Дафни Бенет
Двора на училището I_vote_lcapДвора на училището I_voting_barДвора на училището I_vote_rcap 
Ally Fray Evens.
Двора на училището I_vote_lcapДвора на училището I_voting_barДвора на училището I_vote_rcap 
Елена Гилбърт ♥
Двора на училището I_vote_lcapДвора на училището I_voting_barДвора на училището I_vote_rcap 
Ониксия Фарел
Двора на училището I_vote_lcapДвора на училището I_voting_barДвора на училището I_vote_rcap 
Aria Montgomery ♥
Двора на училището I_vote_lcapДвора на училището I_voting_barДвора на училището I_vote_rcap 
Nikky Bass
Двора на училището I_vote_lcapДвора на училището I_voting_barДвора на училището I_vote_rcap 
Tom Rutherford
Двора на училището I_vote_lcapДвора на училището I_voting_barДвора на училището I_vote_rcap 
Екип
Двора на училището 3787287z
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:09 am
Накрая винаги си остава само пустота.
Двора на училището Icon_minitimeПет Сеп 16, 2011 2:20 pm by - В
Хей слънчица, къде се изгубихте?
Толкова ми е самотно без вас. Тълкова тъжно...
Без интересни клюки този град не съществува. Всеки град си има своите тайни. Аз съм тук, за да науча вашите.
Да, ама как да стане като не ми …


[ Full reading ]
Comments: 3
Досиетата Х.
Двора на училището Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 3:24 pm by - В
Дойдох в градчето ви наскоро, но много бързо се запознах с историите на всеки един. Чувствам се толкова поласкана, от "партито", което ми спретнахте, че реших да кажа по някоя мила дума за всеки един от вас. Няма да …

[ Full reading ]
Comments: 2
По-добре късно от колкото никога.
Двора на училището Icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 7:39 pm by - В
Дълго ли ме чакахте, слънчица?
Съжалявам, наистина много съжалявам. Но все пак ви беше ясно, че ще се появя рано или късно. Реших, че ще бъде късно. Нали сте чували - за да направиш впечатление не се появявай навреме за …


[ Full reading ]
Comments: 0

 

 Двора на училището

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Елена Гилбърт ♥
Админ
Админ
Елена Гилбърт ♥


Брой мнения : 47
Points : 141
Reputation : 13
Join date : 09.08.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Информация за героя:
Години: 17
Приятели: Aria Montgomery ♥
Врагове: ~

Двора на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Двора на училището   Двора на училището Icon_minitimeСря Авг 10, 2011 4:55 pm

Това е двора на училището.Тук винаги се събират учениците преди началото на часовете.
Двора на училището 2978011e
Върнете се в началото Go down
https://fairview-magic.bulgarianforum.net
Ониксия Фарел
Гимназист
Гимназист
Ониксия Фарел


Брой мнения : 36
Points : 39
Reputation : 1
Join date : 01.09.2011

Информация за героя:
Години: 16
Приятели:
Врагове:

Двора на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището Icon_minitimeСъб Сеп 03, 2011 8:21 pm

Ники се разхождаше из двора на училището. Всичко тук й навяваше спомени.
Люлките в единия край на двора, които принципно скърцаха много...под много значи много, но сега бяха замрели. Този звук й липсваше. Както и звука на звънеца. И този на много ученици в коридора. Жуженето в класните стаи, суетнята пред шкафчетата. Мирисът на нови учебници, мастилените петна, които някои неприятелски настроени химикали оставяха. Да, наистина нямаше търпение лятото да свърши.
Може би точно затова след като се прибра от партито за рождения ден на Наталия се преоблече и дойде тук. Не че нямаше къде другаде да иде. А също толкова успешно можеше да си остане и вкъщи при Габриела и Сами. Но все пак...това място беше като втори дом за нея. Място, на което странно, но се чувстваше добре...даже прекрасно. Тук беше изпитала някои от най-щастливите си мигове. Естествено като изключим онова кафене, където продаваха Старбъкс. Там можеше да прекара цял следобед с приятелки след училище.
И отново всичко опираше до училище. Просто може би там беше прекарала най-хубавите си моменти...най-щурите, най-странните и естествено най-неловките. Но това си беше гимназията. Едно прекрасно място, на което понякога просто имаш лош ден.
Тъмнокоската продължаваше да седи на една от пейките. Асфалтирания паркинг беше на няколко крачки и миришеше на дъжд. Може би есента наистина започваше да се усеща. Ониксия се усмихна на нищото. Ако някой я наблюдаваше сега, щеше да каже, че е луда. Но какво пък...Тя и без това си беше изградила репутацията на откачалка с беснотиите, които беше правила.
Върнете се в началото Go down
Алис Браун ♥
Админ
Админ
Алис Браун ♥


Брой мнения : 243
Points : 362
Reputation : 33
Join date : 10.08.2011

Информация за героя:
Години: 17
Приятели: Jennifer Check, Дафни Бенет
Врагове: .. няма

Двора на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището Icon_minitimeСъб Сеп 03, 2011 9:11 pm

Бях под невероятно голям стрес заради нещата ставащи напоследък. Единственото място, което можеше да се каже, че ме успокоява беше гимназията. Там бях преживяла едни от най- хубавите си мигове, тъй като само там, където сестра ми Наталия нямаше работа, не всички ме мразиха. След седмица и половина щях отново да ходя на училище и това отчасти ме натъжаваше и също толкова ме радваше. Това лято отлетя толкова бързо и неусетно. Потънала в мислите си най- сетне стигнах до мястото към което се стремях толкова много. Гимназията Феървю. Мястото не се беше променило особенно. Всъщност единствената промяна беше това, че нямаше никакви хора. Няма да отричам, че беше хубаво да видя това място толкова празно. Беше някак тъжно и самотно без всички тези хора. Всъщност на мен ми беше самотно и с всички тези хора, но това беше друг въпрос. Приближих се малко. Съвсем неочаквано забелязах, че има някакво момиче на пейката на която попринцип седях. Е, не бях изненадана от това, че беше точно на тази пейка, а че вобще беше там по това време. Мислех, че повечето от гимназията биха дали всичко, за да не се върнат никога там, но явно имаше и малки изключения като мен ... явно и това момиче. Не бях сигурна дали не беше една от многото познати на сестра ми и следователно да ме мрази. Нямаше да се очудя ако беше така. Реших, че е най- добре да не 'и казвам нищо за всеки случай и да я оставя тя да подхване разговор ако естествено иска да го направи. Не исках да се натрапвам на никого.
Върнете се в началото Go down
Ониксия Фарел
Гимназист
Гимназист
Ониксия Фарел


Брой мнения : 36
Points : 39
Reputation : 1
Join date : 01.09.2011

Информация за героя:
Години: 16
Приятели:
Врагове:

Двора на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището Icon_minitimeСъб Сеп 03, 2011 10:25 pm

Ники отмести втренчения си във вратите на гимназията поглед. Примигна невярващо. Друго човешко същество! Какво по-хубаво от това да си припомниш сградата на гимназията? Да си припомниш хората естествено.
И тъй като Ониксия Фарел, както винаги бе нетактична и този път щеше да действа така. Понякога просто не се усещаше. Този път беше един от онези, в които не се замисляше...или просто не искаше. Така й беше по-лесно.
- Хей!- усмихна се тя на другото момиче.
Може би бе прекалила с ентусиазма в гласа си. Може и да го беше изрекла малко по-силно от колкото беше нужно.
Срещаха се на странно място, при странни обстоятелства. Тъмна вечер, пуст училищен двор.
- Май съм те прередила в мястото на тази пейка? Извини ме, - подаде ръка момичето - името ми е Ониксия. Може да ти прозвучи банално, но ми е приятно да се запознаем.
Отново този прекален ентусиазъм. Ами какво ако имаше прекалено много енергия, която така или иначе не изразходваше на други места? За кой ли път - просто си беше ХиперАктивенИдиот. И се гордееше с това. Никога не се беше вписвала в елита на гимназията. Но не я интересуваше какво мислят околните. Не й пукаше особено ако я мислят за откачалка или за нормално момиче. Важното е, че хората за които я беше грижа я разбираха. Имаше си свой кръг от приятели. Добри приятели.
А може би тази случайна среща в пустата училищна собственост беше предпоставка за приятелство?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Двора на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора на училището   Двора на училището Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Двора на училището
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Харесва ли ви училището?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
You know you love me :: Разходка из града :: Гимназия "Феървю"-
Идете на: