You know you love me
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You know you love me
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Флууд номер едно хД
Дарби на необикновените хора Icon_minitimeНед Ное 06, 2011 6:52 am by Алис Браун ♥

» Накрая винаги си остава само пустота.
Дарби на необикновените хора Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 5:24 pm by Наталия Блек

» Реклама .
Дарби на необикновените хора Icon_minitimeСъб Сеп 17, 2011 10:03 am by Aria Montgomery ♥

» фгХДФгхДФЙхлдкфйгхлкйЛКЙЛйЛКЙХлКЙХлкйХкйлхКЛЙх
Дарби на необикновените хора Icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 5:44 pm by Алис Браун ♥

» Вашите идеи .
Дарби на необикновените хора Icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 3:24 am by Алис Браун ♥

» Другарче за РП
Дарби на необикновените хора Icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 5:51 pm by Наталия Блек

» Харесва ли ви училището?
Дарби на необикновените хора Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 12:05 pm by Дафни Бенет

» Йеее..мнения!
Дарби на необикновените хора Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 11:43 pm by Дафни Бенет

» Бил ли си в града на предишния?
Дарби на необикновените хора Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 10:56 pm by Дафни Бенет

» Боли ли ви..?
Дарби на необикновените хора Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 7:13 pm by Алис Браун ♥

Top posters
Алис Браун ♥
Дарби на необикновените хора I_vote_lcapДарби на необикновените хора I_voting_barДарби на необикновените хора I_vote_rcap 
Наталия Блек
Дарби на необикновените хора I_vote_lcapДарби на необикновените хора I_voting_barДарби на необикновените хора I_vote_rcap 
Jenny Humphrey
Дарби на необикновените хора I_vote_lcapДарби на необикновените хора I_voting_barДарби на необикновените хора I_vote_rcap 
Дафни Бенет
Дарби на необикновените хора I_vote_lcapДарби на необикновените хора I_voting_barДарби на необикновените хора I_vote_rcap 
Ally Fray Evens.
Дарби на необикновените хора I_vote_lcapДарби на необикновените хора I_voting_barДарби на необикновените хора I_vote_rcap 
Елена Гилбърт ♥
Дарби на необикновените хора I_vote_lcapДарби на необикновените хора I_voting_barДарби на необикновените хора I_vote_rcap 
Ониксия Фарел
Дарби на необикновените хора I_vote_lcapДарби на необикновените хора I_voting_barДарби на необикновените хора I_vote_rcap 
Aria Montgomery ♥
Дарби на необикновените хора I_vote_lcapДарби на необикновените хора I_voting_barДарби на необикновените хора I_vote_rcap 
Nikky Bass
Дарби на необикновените хора I_vote_lcapДарби на необикновените хора I_voting_barДарби на необикновените хора I_vote_rcap 
Tom Rutherford
Дарби на необикновените хора I_vote_lcapДарби на необикновените хора I_voting_barДарби на необикновените хора I_vote_rcap 
Екип
Дарби на необикновените хора 3787287z
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:09 am
Накрая винаги си остава само пустота.
Дарби на необикновените хора Icon_minitimeПет Сеп 16, 2011 2:20 pm by - В
Хей слънчица, къде се изгубихте?
Толкова ми е самотно без вас. Тълкова тъжно...
Без интересни клюки този град не съществува. Всеки град си има своите тайни. Аз съм тук, за да науча вашите.
Да, ама как да стане като не ми …


[ Full reading ]
Comments: 3
Досиетата Х.
Дарби на необикновените хора Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 3:24 pm by - В
Дойдох в градчето ви наскоро, но много бързо се запознах с историите на всеки един. Чувствам се толкова поласкана, от "партито", което ми спретнахте, че реших да кажа по някоя мила дума за всеки един от вас. Няма да …

[ Full reading ]
Comments: 2
По-добре късно от колкото никога.
Дарби на необикновените хора Icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 7:39 pm by - В
Дълго ли ме чакахте, слънчица?
Съжалявам, наистина много съжалявам. Но все пак ви беше ясно, че ще се появя рано или късно. Реших, че ще бъде късно. Нали сте чували - за да направиш впечатление не се появявай навреме за …


[ Full reading ]
Comments: 0

 

 Дарби на необикновените хора

Go down 
АвторСъобщение
Дафни Бенет
Админ
Админ
Дафни Бенет


Брой мнения : 119
Points : 263
Reputation : 22
Join date : 09.08.2011

Информация за героя:
Години: 18
Приятели: Tom Rutherford,Алис Браун ♥
Врагове:

Дарби на необикновените хора Empty
ПисанеЗаглавие: Дарби на необикновените хора   Дарби на необикновените хора Icon_minitimeВто Авг 09, 2011 10:18 pm

Тук може да намерите дарбите,които ще трябва да изберете при създаване на героя си.Разбира се ще има и обикновени хора ,така че ако си изберете да сте обикновен човек няма да имате право да си избирате дарби.
Ето ги основните дарби,ако имате накакви предложения пишете на Елена или на мен и ще ги побавиме.
1.Ловец на мисли-Можете да четете мислите на другите хора.
2.Свръхскорост-движите се бързо от светлината.
3.Свръхсилен-имате неограничена сила.
4.Свръхмозък-да сте гений
5.Клониране-Може само с докосване да се превърнете в друг човек.
6.Пътешественик във времето-Това е човек,който може да се връща в миналото,но не може да го променя.Също така може да пътува и в бъдещено,но не може да избира кога и къде да отиде.
7.Електричество-Който притежава тази дарба може да произвежда електричество чрез лек допир до двете си ръце.
8.Риба-това е човек,който може да диша спокойно под вода и да ходи по нея
9.Контролиране на елементите:
-Вода-контролира водата
-Земя-контролира земята
-Огън-контролира огъня
-Въздух-контролира въздух
10.Контролиране и говорене с животни.
11.Внушаване нещо на човек
12.Телепортиране
13.Невидимост

Ако имате предложение за дарби пишете ми ЛС и ще ги добавя!
Върнете се в началото Go down
https://fairview-magic.bulgarianforum.net
 
Дарби на необикновените хора
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Създаване на Хора с Дарба

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
You know you love me :: Добре Дошли в Необикновения Град :: История и Дарби.-
Идете на: