You know you love me

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
Top posters
Алис Браун ♥

Наталия Блек

Jenny Humphrey

Дафни Бенет

Ally Fray Evens.

Елена Гилбърт ♥

Ониксия Фарел

Aria Montgomery ♥

Nikky Bass

Tom Rutherford

Екип
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 8, на Съб Сеп 03, 2011 12:56 pm
Накрая винаги си остава само пустота.
Пет Сеп 16, 2011 2:20 pm by - В
Хей слънчица, къде се изгубихте?
Толкова ми е самотно без вас. Тълкова тъжно...
Без интересни клюки този град не съществува. Всеки град си има своите тайни. Аз съм тук, за да науча вашите.
Да, ама как да стане като не ми …

[ Full reading ]
Comments: 3
Досиетата Х.
Вто Сеп 06, 2011 3:24 pm by - В
Дойдох в градчето ви наскоро, но много бързо се запознах с историите на всеки един. Чувствам се толкова поласкана, от "партито", което ми спретнахте, че реших да кажа по някоя мила дума за всеки един от вас. Няма да …

[ Full reading ]
Comments: 2
По-добре късно от колкото никога.
Пон Сеп 05, 2011 7:39 pm by - В
Дълго ли ме чакахте, слънчица?
Съжалявам, наистина много съжалявам. Но все пак ви беше ясно, че ще се появя рано или късно. Реших, че ще бъде късно. Нали сте чували - за да направиш впечатление не се появявай навреме за …

[ Full reading ]
Comments: 0

Share | 

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
- В

Брой мнения : 5

ПисанеЗаглавие: Накрая винаги си остава само пустота.   Пет Сеп 16, 2011 2:20 pm

Хей слънчица, къде се изгубихте?
Толкова ми е самотно без вас. Тълкова тъжно...
Без интересни клюки този град не съществува. Всеки град си има своите тайни. Аз съм тук, за да науча вашите.
Да, ама как да стане като не ми съдействате? Повярвайте ми, във ваш интерес е да работите заедно с мен, а не против мен. Че аз винаги ще съм тук, ще съм тук. Но не е в това въпросът. Въпросът е дали ще говоря верни неща или просто ще започна да си измислям. Защото и в това много ме бива.

Сетих се! Какво ще кажете, поради липса на интересни новини, които да заемат свободното ми време (което по между другото е много) да лъжа? Да измислям разни приятни или неприятни случкички? Така ще ви хареса ли? Защото ако вие сте съгласни, аз мога да измисля поне по една лъжа за всеки един вас и да ви побъркам едни други, да ви накарам да се оплетете до толкова, че лъжата да стане истина.
Бихте се запитали какво ще постигна? Ами не знам...може би...размирици? Малко бум-бам-бум на този и онзи обитател на града. Ще ми бъде интересно.

. . .

Стига бе!
Това пренебрежение от ваша страна ме убива. С какво ще ви бъда от полза, ако не с...да го наречем информираността ми? Не смятам да си развалям репутацията като обръщам внимание на стари клюки като тази от рождения ден на Наталия.
Между другото какво точно се случи там? Нима милата сестричка на Нати пожела да поднесе "подарък" на малкото съкровище? Хареса ли ти изненадата скъпа Нат? Аз мисля, че това си е чиста лошотия.
Стига толкова за този случай. Аз имам една молба към вас.
Моля ви, върнете се обратно при Голямото Слънце, слънчица мои. И на мен, а още повече и на вас ще ви бъде по-интересно така.
Какво ще кажете?
Нима искате да ме накарате да плача? Защо бихте искали това?
Събудете се, птиченца мои, и приветствайте днешния ден.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Наталия Блек
Човек с дарба
Човек с дарба

Брой мнения : 193
Местожителство : Някъде там ^^

Информация за героя:
Години: 19
Приятели: Ефи Стонем
Врагове: ---

ПисанеЗаглавие: Re: Накрая винаги си остава само пустота.   Пет Сеп 16, 2011 6:57 pm

Писна ми от лигавата ми сестричка хД ЛОШАТА СЪМ ДА! ВСИЧКИ ЛИ СА ДОВОЛНИ!? АЗ ДА! хДДД

От сестратааа I love you I love you I love you I love you (Алис браун I love you )

Spoiler:

- В

Брой мнения : 5

ПисанеЗаглавие: Re: Накрая винаги си остава само пустота.   Пон Сеп 19, 2011 10:48 am

Всъщност ме разбра погрешно, слънчице..
Но нормално.. Аз винаги съм неразбрана част от обществото..
Написах го така, че да се отнася за г-ца Алис, но щом и ти искаш да бъдеш от отбора на лошите ще го имам в предвид...
Наталия Блек
Човек с дарба
Човек с дарба

Брой мнения : 193
Местожителство : Някъде там ^^

Информация за героя:
Години: 19
Приятели: Ефи Стонем
Врагове: ---

ПисанеЗаглавие: Re: Накрая винаги си остава само пустота.   Пон Сеп 19, 2011 5:24 pm

Имай го хД

От сестратааа I love you I love you I love you I love you (Алис браун I love you )

Spoiler:

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Накрая винаги си остава само пустота.   

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1