You know you love me
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You know you love me
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Флууд номер едно хД
Бар "Berlin"  Icon_minitimeНед Ное 06, 2011 6:52 am by Алис Браун ♥

» Накрая винаги си остава само пустота.
Бар "Berlin"  Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 5:24 pm by Наталия Блек

» Реклама .
Бар "Berlin"  Icon_minitimeСъб Сеп 17, 2011 10:03 am by Aria Montgomery ♥

» фгХДФгхДФЙхлдкфйгхлкйЛКЙЛйЛКЙХлКЙХлкйХкйлхКЛЙх
Бар "Berlin"  Icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 5:44 pm by Алис Браун ♥

» Вашите идеи .
Бар "Berlin"  Icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 3:24 am by Алис Браун ♥

» Другарче за РП
Бар "Berlin"  Icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 5:51 pm by Наталия Блек

» Харесва ли ви училището?
Бар "Berlin"  Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 12:05 pm by Дафни Бенет

» Йеее..мнения!
Бар "Berlin"  Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 11:43 pm by Дафни Бенет

» Бил ли си в града на предишния?
Бар "Berlin"  Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 10:56 pm by Дафни Бенет

» Боли ли ви..?
Бар "Berlin"  Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 7:13 pm by Алис Браун ♥

Top posters
Алис Браун ♥
Бар "Berlin"  I_vote_lcapБар "Berlin"  I_voting_barБар "Berlin"  I_vote_rcap 
Наталия Блек
Бар "Berlin"  I_vote_lcapБар "Berlin"  I_voting_barБар "Berlin"  I_vote_rcap 
Jenny Humphrey
Бар "Berlin"  I_vote_lcapБар "Berlin"  I_voting_barБар "Berlin"  I_vote_rcap 
Дафни Бенет
Бар "Berlin"  I_vote_lcapБар "Berlin"  I_voting_barБар "Berlin"  I_vote_rcap 
Ally Fray Evens.
Бар "Berlin"  I_vote_lcapБар "Berlin"  I_voting_barБар "Berlin"  I_vote_rcap 
Елена Гилбърт ♥
Бар "Berlin"  I_vote_lcapБар "Berlin"  I_voting_barБар "Berlin"  I_vote_rcap 
Ониксия Фарел
Бар "Berlin"  I_vote_lcapБар "Berlin"  I_voting_barБар "Berlin"  I_vote_rcap 
Aria Montgomery ♥
Бар "Berlin"  I_vote_lcapБар "Berlin"  I_voting_barБар "Berlin"  I_vote_rcap 
Nikky Bass
Бар "Berlin"  I_vote_lcapБар "Berlin"  I_voting_barБар "Berlin"  I_vote_rcap 
Tom Rutherford
Бар "Berlin"  I_vote_lcapБар "Berlin"  I_voting_barБар "Berlin"  I_vote_rcap 
Екип
Бар "Berlin"  3787287z
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:09 am
Накрая винаги си остава само пустота.
Бар "Berlin"  Icon_minitimeПет Сеп 16, 2011 2:20 pm by - В
Хей слънчица, къде се изгубихте?
Толкова ми е самотно без вас. Тълкова тъжно...
Без интересни клюки този град не съществува. Всеки град си има своите тайни. Аз съм тук, за да науча вашите.
Да, ама как да стане като не ми …


[ Full reading ]
Comments: 3
Досиетата Х.
Бар "Berlin"  Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 3:24 pm by - В
Дойдох в градчето ви наскоро, но много бързо се запознах с историите на всеки един. Чувствам се толкова поласкана, от "партито", което ми спретнахте, че реших да кажа по някоя мила дума за всеки един от вас. Няма да …

[ Full reading ]
Comments: 2
По-добре късно от колкото никога.
Бар "Berlin"  Icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 7:39 pm by - В
Дълго ли ме чакахте, слънчица?
Съжалявам, наистина много съжалявам. Но все пак ви беше ясно, че ще се появя рано или късно. Реших, че ще бъде късно. Нали сте чували - за да направиш впечатление не се появявай навреме за …


[ Full reading ]
Comments: 0

 

 Бар "Berlin"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Amber Joyce

Amber Joyce


Брой мнения : 12
Points : 31
Reputation : 1
Join date : 10.08.2011

Информация за героя:
Години:
Приятели:
Врагове:

Бар "Berlin"  Empty
ПисанеЗаглавие: Бар "Berlin"    Бар "Berlin"  Icon_minitimeСря Авг 10, 2011 10:29 am

Бар "Berlin"  Picture_5
Върнете се в началото Go down
Дафни Бенет
Админ
Админ
Дафни Бенет


Брой мнения : 119
Points : 263
Reputation : 22
Join date : 09.08.2011

Информация за героя:
Години: 18
Приятели: Tom Rutherford,Алис Браун ♥
Врагове:

Бар "Berlin"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Berlin"    Бар "Berlin"  Icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 10:27 pm

Вечерта беше тежка,но реших,че трябва да се разведря и да избягам от проблемите в къщи и да излезна навън сред хора.Макар,че както винаги не познавах почти никой,защото се местех от град в град,за да можеме да се скриеме от хората,които ни сочеха и наричаха изроди.Проблема не беше там,че се срамувах от себе си ,а това ,че приятелите ми се срамуваха от мен,което разбира се повече болеше от първото,но това беше друг въпрос.Отправих се към пръвия бар,който видях,за да си поръчам нещо,което щеше да отоли жаждата ми и най-вече мъката ми.Нуждаех се от приятел човек,с който мога да говоря за това,което се случваше с мен и през какви промени преминаваше тялото ми.Все още бях дете и не разбирах.Седнах на бара и си поръчах обичайното -бира.
Върнете се в началото Go down
https://fairview-magic.bulgarianforum.net
Наталия Блек
Човек с дарба
Човек с дарба
Наталия Блек


Брой мнения : 193
Points : 276
Reputation : 28
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Някъде там ^^

Информация за героя:
Години: 19
Приятели: Ефи Стонем
Врагове: ---

Бар "Berlin"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Berlin"    Бар "Berlin"  Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 8:51 am

Поредната мързелива вечер на дивана за Наталия.Тя вече се беше отчаяла.Звънеше на приятелки,но те твърдяха,че са заети и не могат да излязат.Тя си каза "Не са ми нужни ще изляза и сама".Запали една цигара и когато свърши с нея се замисли да излиза ли наистина.Когато реши,че отговора е "ДА" се качи в стаята си и започна да рови в дрешника си, за да намери рокля.Дрехите и бяха слабост,а и всичко което си беше накупила и харесваше и и беше проблемно да избере само една рокля.Така беше винаги.Най-накрая избра къса,червена рокличка и я облече за секунди и хвърли домашните си дрехи на леглото.Сложи черен лак и когато той изсъхна добави тънка,златна гривна.Отново изправи косата си с пресата,но този път не сложи обици.За компенсация на обиците тя сложи златно ланче.Избра една черна,малка чантичка от всичките които имаше и я взе в ръка.След това обаче я пусна,защото се сети,че не се е на гримирала още.Сложи набързо спирала,черен молив,малко руж и гланц.Отново взе чантичката си и слезе на долния етаж.Натъпка в нея гланца,спиралата,Айфон-а си и взе ключовете от колата и тези от къщата,но не ги сложи вътре,защото сега щяха да и трябват.Когато излезе и заключи къщата от трите ключалки прибра дрънкащите неща в чантата си и тръгна към колата си,която беше прекрасно бяло ауди R8.Запали я и тръгна към мястото което си беше наумила а именно бар "Берлин".Намери си място за паркиране и се запъти към бара който беше няколко метра пред нея.Времето беше страхотно за нея в тази вечер.Когато влезе в бара се поогледа малко.Хареса бара отвътре,отвън не беше лош и имаха вкус за музика според нея.Седна на един стол пред бара и поръча уиски на бармана.Той и го даде,но след като тя го изпи на екс поиска направо бутилката.Имаше още бутилки за другите хора, но тази си беше само нейна.Запали цигара и когато я изпуши чак сега забеляза,че има някакво момиче до нея и реши да я заговори понеже и беше скучно.
-Здравей.-Усмихна се тя на русокоската,която я погледна.Надяваше се да и отговори, за да не и бъде скапана вечерта без компания.-Аз съм Наталия-Представи се набързо след това.
Дафни:Харесва ми това,че пишеш дълги постове. :11: Имаш + от мен.
Върнете се в началото Go down
Дафни Бенет
Админ
Админ
Дафни Бенет


Брой мнения : 119
Points : 263
Reputation : 22
Join date : 09.08.2011

Информация за героя:
Години: 18
Приятели: Tom Rutherford,Алис Браун ♥
Врагове:

Бар "Berlin"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Berlin"    Бар "Berlin"  Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 11:18 am

Докато бях зяпнала питието си,чух един спокоен и нежен глас,който ме поздравяваше.Аз веднага вдигнах поглед и видях едно хубаво момиче срещу мен.
-Здравей,аз съм Дафни,приятно ми е.-усмихнах се също и протегнах ръката си към нея,гледайкия я.
-И ти ли си сама тази вечер?-започнах разговора,защото нямах намерение да мълча,а и имах нужда от някой с който да поговаря на каквато й да е тема.
Върнете се в началото Go down
https://fairview-magic.bulgarianforum.net
Наталия Блек
Човек с дарба
Човек с дарба
Наталия Блек


Брой мнения : 193
Points : 276
Reputation : 28
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Някъде там ^^

Информация за героя:
Години: 19
Приятели: Ефи Стонем
Врагове: ---

Бар "Berlin"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Berlin"    Бар "Berlin"  Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 1:00 pm

Когато момичето ми каза това "ЗДРАСТИ" си помислих: "Да най-накрая компания".Помислих си това,защото цял ден сама само с телевизора омръзваше когато си свикнал всяка вечер да излизаш с приятели.След още малко момичето ми каза името си,а аз се заслушах в него и си го повтарях.Не,че да първи път го чувам,но рядко го чувах.Името беше хубаво.Стиснах ръката и и се зачудих "Представих ли се вече?".Помислих,че не съм,но си казах,че ако просто замълча няма начин и тя да не ме попита как се казвам.Или поне обикновено ме питаха когато забравях.Изпих две чашки на екс и сипах още една.Мислех да я почерпя с уиски,но тя пък пиеше бира.Нищо тъкмо повече за мен.
-Ами да сама съм днес поне.-Казах и направих някак недоволна усмивка,но пък си беше усмивка.
-Често ли идваш тук?Аз поне 2-пъти в седмицата с приятели.-Засмях се,но не за много дълго.
Върнете се в началото Go down
Дафни Бенет
Админ
Админ
Дафни Бенет


Брой мнения : 119
Points : 263
Reputation : 22
Join date : 09.08.2011

Информация за героя:
Години: 18
Приятели: Tom Rutherford,Алис Браун ♥
Врагове:

Бар "Berlin"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Berlin"    Бар "Berlin"  Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 1:15 pm

-Не ,не идвам често тук.-каза тя и погледна на страни като вдигна шишето с бира и го изпи на екс.После отново си поръча същото.
Момичето нямаше как да знае,че я е нова ,и че няма никакви приятелно.Дафни това не я притесняваше.Тя беше свикнала.Скоро и това момиче щеше да избяга от нея ,когато разбере каква е всъщност.Тя не можеше да контролира дарбата си и за това беше останала без никакви приятели.Всички ги бяха страх и тя не знаеше какво да прави.Родителите й казваха,че ще оспее да ги контролира ,когато намери вътрешната си сила,но какво ли значеше това.
Върнете се в началото Go down
https://fairview-magic.bulgarianforum.net
Наталия Блек
Човек с дарба
Човек с дарба
Наталия Блек


Брой мнения : 193
Points : 276
Reputation : 28
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Някъде там ^^

Информация за героя:
Години: 19
Приятели: Ефи Стонем
Врагове: ---

Бар "Berlin"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Berlin"    Бар "Berlin"  Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 1:57 pm

Изведнъж както си мислех,че не познавам това момиче се сетих само,че беше приятелка на сестра ми.Моята сестра, която не навиждам.Алис Браун беше нейното име.Мразех я и я ненавиждах.Помислих си,че ако си мисля за нея само си скапвам деня тоест вечерта.Запалих цигара.Не пушех от най-силните.Тези които пушех бяха Давидоф-уан-тънки.Те са 1 на 1 на 1.Но какво ли значение имаше.Когато се сетих за сестра си не ми излизаше от главата или поне така стана сега.Няма да забравя как едва не ме уби.Никога няма да го забравя и никога няма да и го простя.Чудно ми е как я понасят приятелите и.Все едно наистина трябваше да престана да мисля за тази откачалка,мръсна..."Нека не продължавам,че ще стигна далеч" казах си набързо и спрях скапаните мисли и опитах да ги заменя с по-хубави ако има такива.Е все щяха да се намерят.Исках да разбера нещо повече за нея.Изглеждаше доста приятен човек.Ако е човек всъщност,защото наистина нищо не знаех за нея освен името и.
-На колко години си?-Попитах изненадващо и се подсмихнах.Като дръпнах от цигарата си последно и я загасих.Сипах последния остатък от бутилката с уиски, която не беше много голяма и я върнах на бармана.Той взе още една и ми я подаде,но му казах едно просто "НЕ" и добавих:
-Дай ми сега шишето с мастиката.-Намигнах му и му дадох малък бакшиш като му намигнах.Когато ми даде бутилката с мастиката и отиде да взима поръчките на другите хора се засмях.
-Е пие ли ти се мастика ако обичаш изобщо такова?Съжалявам,че не те почерпих с уискито.
Върнете се в началото Go down
Дафни Бенет
Админ
Админ
Дафни Бенет


Брой мнения : 119
Points : 263
Reputation : 22
Join date : 09.08.2011

Информация за героя:
Години: 18
Приятели: Tom Rutherford,Алис Браун ♥
Врагове:

Бар "Berlin"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Berlin"    Бар "Berlin"  Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 7:00 pm

Натали седеше и ме гледаше доста странно сякаш ме познаваше от някъде и аз имах това странно усещане вътре в мен.На външен вид много ми приличаше на някой,но не можех да се сетя на кой.Седях и я гледах втренчено право в устните.После я огледах цялата.
-На 18,а ти на колко си?-попитах аз продължавайки да я гледам втренчено.
Изведнъж изцепих,защото ме гадаличкаше от вътре:
-Познаваме ли се случайно?
Върнете се в началото Go down
https://fairview-magic.bulgarianforum.net
Наталия Блек
Човек с дарба
Човек с дарба
Наталия Блек


Брой мнения : 193
Points : 276
Reputation : 28
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Някъде там ^^

Информация за героя:
Години: 19
Приятели: Ефи Стонем
Врагове: ---

Бар "Berlin"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Berlin"    Бар "Berlin"  Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 8:30 pm

Беше на 18.Нищо учудващо за мен.Винаги уцелвах по-малки,но какво ли значение имаше?Нали пак са компания.Размишлявах малко и когато тя зададе втория си въпрос се стреснах малко,защото така се бях заровила в собствените си мисли,че просто нямаше другаде накъде.Когато се стреснах тя тъкмо бе заговорила и едвам успях да доловя казаното от нея,но все пак някак се справих.Мразех да питам хората когато недочуя "Какво?" или "Я повтори,че не те чух".Не съм глуха нито ми трябваше слухово апаратче,но просто като ми дойде нещо на ум и се заничам така да кажа дълбоко.Обичах да си размишлявам за всякакви глупости които ми бяха дошли на ума.Когато вече беше задала и двата въпроса ме гледаше любопитно,аз нея също и мълчах.Почувствах се неудобно и се почувствах най-вече като пълна идиотка.Момент не съм ли такава?Запитах се изведнъж.Реших,че е най-накрая време да отговоря и започнах:
-Ами аз съм на дес...на деветнайсе.-Почувствах се още по идиотски когато започнах да казвам десет.Ами чувствах се все едно няма да ставам на 20 другия месец а по-скоро на 12.Чувствах се малка и млада,но от една страна си беше така все пак не съм баба на 70 години.-Знаеш ли другият месец на 7-ми ще ми бъде рожден ден и ставам на 20.Сигурно ще ме наречеш дърта.-Засмях се.
-И между другото...-Добавих аз набързо-знам откъде си ми позната.Познаваш ли момиче на име Алис Браун?-Запитах я и чаках отговор,за да и кажа,че тя ми е сестра ако вече не знаеше естествено,но според мен ако знаеше сега щеше може би да ме е разпознала.Нямах си и на идея.
Върнете се в началото Go down
Дафни Бенет
Админ
Админ
Дафни Бенет


Брой мнения : 119
Points : 263
Reputation : 22
Join date : 09.08.2011

Информация за героя:
Години: 18
Приятели: Tom Rutherford,Алис Браун ♥
Врагове:

Бар "Berlin"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Berlin"    Бар "Berlin"  Icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 7:24 pm

-Разбира се,че я познавам.Ти би трябвало да си й сестра,нали?-казах това и разбира ,че е така нямаше смисал от този въпрос,но трябваше да съм сигурна на 100 %.
Чудех са какви са им отношенията ,защото тя никога не говореше за сестра си и когато ставаше дума за нея винаги се отръпваше и нацупваше все едно съм й изяла закуската.А и аз бях от тези любопитните и трябваше да разбера отговоря то ако не от Алис поне от нея.
-А вие в добри отношения ли сте?-промълвих аз и Наталия ми се усмивхна.
След тази усмивка си помислих,че са близки,но..
Върнете се в началото Go down
https://fairview-magic.bulgarianforum.net
Наталия Блек
Човек с дарба
Човек с дарба
Наталия Блек


Брой мнения : 193
Points : 276
Reputation : 28
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Някъде там ^^

Информация за героя:
Години: 19
Приятели: Ефи Стонем
Врагове: ---

Бар "Berlin"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Berlin"    Бар "Berlin"  Icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 7:45 pm

Усмихнах се.Една нормална усмивка,но след нея последва замислената ми физиономия.Щом ме питаше очевидно сестра ми не и е казала.Ама нали са приятелки?След това бързо "Дойдох на земята" и се сетих,че изобщо не се разбираме със сестра ми.Затова явно не е говорела за мен.аз пък от друга страна който я познаваше и питаше така за отношенията ми говорех.Макар и да не ми беше приятно да споменавам името на тази мръсна,долна убийца.Мразех я мамка му,мразех я.Сега предпочитах с онова стъкло да ме беше довършила отколкото още да съм жива.Пийнах от мастиката и се позамислих още малко дали да говоря и пред нея.След това си помислих,че какво толкова може да стане.Та аз бях разказвала на толкова хора защо пък не и на Дафни?Имах някакво чувство,че не трябва,но така и не си затворих голямата уста и започнах да говоря:
-Ами виж не ми се говори много за това и за нея по-точно затова ще ти кажа с малко и прости думички-Мразя я, не искам да я виждам и не не сме в добри отношения.-Когато свърших да говоря изпих на екс три чашки и ми идеше да падна от стола.Вече започваше да ми причернява пред очите.Скапан алкохол защо ли го обичам толкова много?Исках да и изкрещя в лицето да се напие,за да не се чувствам толкова единствена,но и пък не бях единствена.Имаше толкова напили се хора тук,но просто не ги чувствах такива.Запалих една цигара и щом свърших с нея още една.Оле,защо ги обичам и тез цигари.След това започнах да се питам "Абе аз май съм и наркоманка".Лесно можеше тези мисли да се окажат верни.Пушила съм и трева,но само един-два пъти не и повече.Не съм толкова пристрастен фен макар,че на момичето отсреща май изглеждах като луда пияница и пушачка и може би и на наркоманка съм приличала.Може би тя не е като мен.Рядко се срещаха хора които са като мен,но пък се срещаха.Те бяха най-добрата компания.Отново ми причерня пред очите,но този път за една кратка част от секундата.Стана ми лошо и имах чувството,че ще повърна всеки момент.Това изобщо не би се отразило добре нито на мен,нито на нея,нито на никой в този бар.Като ме видеха вече щяха да излизат.Добре,че още не съм го направила.
-Извини ме за момент.-Казах на Дафни,взех малката си чантичка и отидох в дамската тоалетна където за радост бях сама вътре все още затова реших да побързам.Започнах да ровя в чантата си и намерих хапчетата за гадене които така и съм забравила да извадя,но и по-добре.Изпих направо две и се върнах на бара при Дафни.Единствено се надявах да не пита какво правех вътре.Но и да пита би ми било неудобно да кажа затова едва ли бих казала истината.
Върнете се в началото Go down
Дафни Бенет
Админ
Админ
Дафни Бенет


Брой мнения : 119
Points : 263
Reputation : 22
Join date : 09.08.2011

Информация за героя:
Години: 18
Приятели: Tom Rutherford,Алис Браун ♥
Врагове:

Бар "Berlin"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Berlin"    Бар "Berlin"  Icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 8:07 pm

Честно казано не бях учудена от отговора й,защото ако се обичаха толкова много щях да зная поне нещичко за нея.Като всеки нормален човек ми беше любопитно да разбера,защо я мрази-би трябвало да има някаква причина.Когато се върна от тоалетната ,къде беше отишла преди 10 минути седна до мен и последва 10 минутно мълчание.Не бяхме толкова близки,за да я разбитвам ,но след 8 ми бира устата ми се развърза.Пък и аз обичах да си говоря доста и това не ми пречеше.Устата ми беше голяма и хората около мен винаги са ми го казвали,но аз съм си такъв човек просто.А й от една страна ми беше приятна нейната компания независимо Алис.
-Ако искаш ми разкажи какво е станало.Аз не взимам страна просто имам нужда да разбера.-казах аз и почнах да хълцам.Имах този ужас навик когато бия бира да хълцам без да мога да спра.
Върнете се в началото Go down
https://fairview-magic.bulgarianforum.net
Наталия Блек
Човек с дарба
Човек с дарба
Наталия Блек


Брой мнения : 193
Points : 276
Reputation : 28
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Някъде там ^^

Информация за героя:
Години: 19
Приятели: Ефи Стонем
Врагове: ---

Бар "Berlin"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Berlin"    Бар "Berlin"  Icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 8:34 pm

С всеки въпрос който тя казваше ми ставаше по-трудно и по-трудно,защото тя ми задаваше такива въпроси които ме карат да мисля...да мисля много.Особено този.Предишния може би не толкова много,но този със сигурност.Бях на 100% сигурна,че ако Алис разбере,че съм и казвала ще ме убие.Всъщност вече се опита да го направи.Досега за това точно на никой не съм казвала всъщност с Алис си бяхме обещали да не казваме на никой какво е станало,защото така щели приятелите и да я мислят за гадна и нямала да има такива.Всъщност и от две страни това би ме зарадвало изключително много,защото я ненавиждах и всяко нейно страдание е моя радост и обратното,но се старая да нямам страдания,за да не и е весело или ако имам да ги спестявам дори на най-добрите си приятели,за да не стигне до нея.Просто много неща пазех вътре в себе си,в сърцето си което е разбито.Май е разбито откакто съм се родила.Живота ми е скапан и единственото което го оправя беше да се напивам и да пуша и може и трева да взема ако това най-много ще облекчи цялата "мъка".Отървах се от мислите които нямаше да ми вършат работа за отговора ми и се съсредоточих върху това дали да и кажа.Мисля,че за тези часове се опознах с нея повече отколкото с момичетата и момчетата с които излизах всяка вечер.Е сега не я познавам идеално,но пък не знам просто така ми се струва.Нямам си и на идея какво да правя вече.Обърквах се все повече и имах чувството,че затъвам.Потъвам или каквото и да е там просто умирах.Исках това, но пък какво нима нямам право да го искам?Не знам вече нищо тотално.Подпрях главата си на бара и мислих мислих,а тя определено вече се бе отчаяла.Не исках да я поглеждам отново,за да разбера.Просто знаех,че е така.Определено ми писна да умя и да се кумя повече.Казах си мамка му дрънкам и всичко.Да вървят по дяволите Алис и всичко друго ще плямпам,защото не издържам вече на живота си.
-Хубаво ще разказвам.Приготви се за една история, която всъщност ще е опитам мааалко да съкратя.Започвам.Със сестра ми не можем да седим повече от 1 минута в едно помещение без да се скараме.Веднъж се скарахме жестоко.Няма да казвам защо това ще пропусна.Карахме се,бихме се и накрая тя ме бутна във вратата ни в старата къща, която вратата беше стъклена.Голямо парче стъкло се беше забило в гърлото ми и то на дълбоко.Нямам си и на идея как съм оживяла и ми се иска сега да не бях оживяла.Това не можах да и простя.Бях в болница много време,но не помня точно колко.Не и простих и се държах супер гадно с нея.Тогава и тя реши,че няма да стои да я тъпча и започнахме отново да се караме.Тогава тя си взе нещата и отиде при приятели после си купи къща и сега живее в нея.Аз я последвах.Тоест и аз си купих къща,обзаведох я и така на татък.Откакто се бе изнесла не съм я виждала нито пък чувала,а и честно да ти кажа не изгарям от желание.Ами това е.-усмихнах се и пийнах още мастика.
Върнете се в началото Go down
Дафни Бенет
Админ
Админ
Дафни Бенет


Брой мнения : 119
Points : 263
Reputation : 22
Join date : 09.08.2011

Информация за героя:
Години: 18
Приятели: Tom Rutherford,Алис Браун ♥
Врагове:

Бар "Berlin"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Berlin"    Бар "Berlin"  Icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 10:38 pm

Докато слушах нейните думи устата ми пресъхна,защото я държах отворена през цялото време.Всяка една нейна дума се забиваше като нож в кожата ми.Просто не исках да повярвам,че говорехме за един и същи човек.Алис никога през живота си не ме е наранявала.Тя даже беше най-милия човек на Земята за мен.В ума ми дойде теория,че това може би е клонинг на Алис -не исках да повярвам и имах чувството,че от идейте ,които ми идваха заприличвах на луда.Още не можех да асимилирам нещата,които ми каза Наталия ,а й май не исках.Обичах Алис повече от живота си.Тя винаги е била до мен във всичко в моя живот.Когато майка ми беше изнасилена и убита пред мен.Когато разбрах,за своята дарба и тя беше човека ,който ми помогна да открия себе си.Даже единствения човек,който не ме смяташе за изрод и проклятие на съдбата.Понякога имах чувството ,че й баща ми ме мисли за изрод.Не можех да повярвам и не знаех й какво да кажа:
-Ти сериозно ли?-промълвих леко аз.
-Не мога да повярвам,че говориме за един и същи човек.-казах аз.
-Според мен това,което е станало не трябва да влиеа на нашето приятелство.-продължих аз.
Усещах вече ,че бях пияна и това ме плашеше,защото не знаех какво щеше да излезе от огромната ми уста както става в повечето случай.
-ЪЪ..-хълцане.-Знаеш ли филма "Необикновено семейство".-казах аз на висок глас ,хълцайки и смейки се колкото може.Тя все още ме гледаше странно.
Върнете се в началото Go down
https://fairview-magic.bulgarianforum.net
Наталия Блек
Човек с дарба
Човек с дарба
Наталия Блек


Брой мнения : 193
Points : 276
Reputation : 28
Join date : 27.08.2011
Местожителство : Някъде там ^^

Информация за героя:
Години: 19
Приятели: Ефи Стонем
Врагове: ---

Бар "Berlin"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Berlin"    Бар "Berlin"  Icon_minitimeПет Сеп 02, 2011 1:56 pm

Тези въпроси и всичко което казваше с тънкото си гласче.
-Виж искам да ти отговоря на всичко и да ти разказвам още,но имам рожден ден днес и трябва да ставам,защото започва скоро,но друг път ще се видим отново.Знаеш ли можеш да дойдеш.Днес от 8 на плажа.Да поканена си.Може би и Алис ще дойде въпреки,че не е канена тя е нахална.-Врътнах очи,взех чантичката си и се обърнах,но се сетих поне да и кажа чао затова отново се завъртях и казах:
-Ами извинявай отново,но имам нужда малко насаме,а после докато се оправя ще стане 8 и трябва да откривам Партито за Рождения си Ден.И извинявай отново и ако дойдеш там ще се видим и ще се срещнем може би.Довиждане,Дафни.-Усмихнах се пийнах отново малко мастика и тръгнах.Спрях се на входа,защото се сетих,че съм пияна и не мога да карам затова звъннах на едно такси и когато дойде се качих и го така да кажа опътих към вкъщи.Звъннах на приятелка и тя дойде до нас,взе ми ключовете за колата и ми я докара.След това си поговорихме малко и тя си тръгна.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бар "Berlin"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Berlin"    Бар "Berlin"  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бар "Berlin"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
You know you love me :: Разходка из града :: Нощни клубове-
Идете на: