You know you love me
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You know you love me
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Флууд номер едно хД
Мосът над водопада. Icon_minitimeНед Ное 06, 2011 6:52 am by Алис Браун ♥

» Накрая винаги си остава само пустота.
Мосът над водопада. Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 5:24 pm by Наталия Блек

» Реклама .
Мосът над водопада. Icon_minitimeСъб Сеп 17, 2011 10:03 am by Aria Montgomery ♥

» фгХДФгхДФЙхлдкфйгхлкйЛКЙЛйЛКЙХлКЙХлкйХкйлхКЛЙх
Мосът над водопада. Icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 5:44 pm by Алис Браун ♥

» Вашите идеи .
Мосът над водопада. Icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 3:24 am by Алис Браун ♥

» Другарче за РП
Мосът над водопада. Icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 5:51 pm by Наталия Блек

» Харесва ли ви училището?
Мосът над водопада. Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 12:05 pm by Дафни Бенет

» Йеее..мнения!
Мосът над водопада. Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 11:43 pm by Дафни Бенет

» Бил ли си в града на предишния?
Мосът над водопада. Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 10:56 pm by Дафни Бенет

» Боли ли ви..?
Мосът над водопада. Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 7:13 pm by Алис Браун ♥

Top posters
Алис Браун ♥
Мосът над водопада. I_vote_lcapМосът над водопада. I_voting_barМосът над водопада. I_vote_rcap 
Наталия Блек
Мосът над водопада. I_vote_lcapМосът над водопада. I_voting_barМосът над водопада. I_vote_rcap 
Jenny Humphrey
Мосът над водопада. I_vote_lcapМосът над водопада. I_voting_barМосът над водопада. I_vote_rcap 
Дафни Бенет
Мосът над водопада. I_vote_lcapМосът над водопада. I_voting_barМосът над водопада. I_vote_rcap 
Ally Fray Evens.
Мосът над водопада. I_vote_lcapМосът над водопада. I_voting_barМосът над водопада. I_vote_rcap 
Елена Гилбърт ♥
Мосът над водопада. I_vote_lcapМосът над водопада. I_voting_barМосът над водопада. I_vote_rcap 
Ониксия Фарел
Мосът над водопада. I_vote_lcapМосът над водопада. I_voting_barМосът над водопада. I_vote_rcap 
Aria Montgomery ♥
Мосът над водопада. I_vote_lcapМосът над водопада. I_voting_barМосът над водопада. I_vote_rcap 
Nikky Bass
Мосът над водопада. I_vote_lcapМосът над водопада. I_voting_barМосът над водопада. I_vote_rcap 
Tom Rutherford
Мосът над водопада. I_vote_lcapМосът над водопада. I_voting_barМосът над водопада. I_vote_rcap 
Екип
Мосът над водопада. 3787287z
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:09 am
Накрая винаги си остава само пустота.
Мосът над водопада. Icon_minitimeПет Сеп 16, 2011 2:20 pm by - В
Хей слънчица, къде се изгубихте?
Толкова ми е самотно без вас. Тълкова тъжно...
Без интересни клюки този град не съществува. Всеки град си има своите тайни. Аз съм тук, за да науча вашите.
Да, ама как да стане като не ми …


[ Full reading ]
Comments: 3
Досиетата Х.
Мосът над водопада. Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 3:24 pm by - В
Дойдох в градчето ви наскоро, но много бързо се запознах с историите на всеки един. Чувствам се толкова поласкана, от "партито", което ми спретнахте, че реших да кажа по някоя мила дума за всеки един от вас. Няма да …

[ Full reading ]
Comments: 2
По-добре късно от колкото никога.
Мосът над водопада. Icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 7:39 pm by - В
Дълго ли ме чакахте, слънчица?
Съжалявам, наистина много съжалявам. Но все пак ви беше ясно, че ще се появя рано или късно. Реших, че ще бъде късно. Нали сте чували - за да направиш впечатление не се появявай навреме за …


[ Full reading ]
Comments: 0

 

 Мосът над водопада.

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Елена Гилбърт ♥
Админ
Админ
Елена Гилбърт ♥


Брой мнения : 47
Points : 141
Reputation : 13
Join date : 09.08.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Информация за героя:
Години: 17
Приятели: Aria Montgomery ♥
Врагове: ~

Мосът над водопада. Empty
ПисанеЗаглавие: Мосът над водопада.   Мосът над водопада. Icon_minitimeСъб Авг 13, 2011 8:14 pm

Мосът над водопада. Main.php?g2_view=core
Върнете се в началото Go down
https://fairview-magic.bulgarianforum.net
Tom Rutherford
Ловец
Ловец
Tom Rutherford


Брой мнения : 13
Points : 16
Reputation : 1
Join date : 28.08.2011

Информация за героя:
Години: 25
Приятели: Дафни Бенет
Врагове: прекалено много

Мосът над водопада. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мосът над водопада.   Мосът над водопада. Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 9:59 am

Слънцето се домогна и до моята стая. Въпреки че бях пуснал и двете пердета, то успя да си проправи път и да ме събуди. Тези сутрини не бяха от най-добрите ми. Тогава трябваше да взема две кафета вместо обичайното едно. Заблуждавах се, че ме правят малко по-нервен, но всъщност бе напълно обратното. Аз бях привърженик на зимният сезон, на снега, на студа, не на пясъка и жегата.
Вътре беше топло, вън сигурно още повече, но все пак реших да си пробвам късмета в гората. За човек без климатик и вентилатор, като мен, дърветата бяха един от основните източници на сянка за през топлия месец. Независимо в кой град съм бил, винаги гората бе едно от първите неща в списъка ми.
Но за жалост, като повечето хора и аз имам недостатъци, които често ме вкарват в бели. Ето - намирам се до някакъв водопад, забравих да пускам трохи след себе си и се загубих. Може би трябваше да си нося карта на чужди места... да, нямаше да е лоша идея.
Имаше някакъв мост, но ми изглеждаше крайно нестабилен. Затова започнах да се оглеждам наоколо за някой, който може би ще има повече успех да се измъкне от тук.
Върнете се в началото Go down
Aria Montgomery ♥
Модератор
Модератор
Aria Montgomery ♥


Брой мнения : 18
Points : 29
Reputation : 5
Join date : 12.08.2011

Информация за героя:
Години: 16год.
Приятели: Елена Гилбърт
Врагове: няма..

Мосът над водопада. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мосът над водопада.   Мосът над водопада. Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 10:12 am

Беше един от поредните форещи летни дни.В апартамента ми можеше да е хладно дори студено, но ваобяе не ми бе удобно.Реших да изяза, макр да знаех, че можеше и дане се върна.Вероятно щях да се събудя в интензивното от обезводняване.Засмях се на мислите си.
Изкочих от леглото си и се огледах наоколо, сякаш незнаех къде съм.Влязох в банята и след бърз душ излязох.Намъкнах се в една рокличка и вързах косата на много оплетен кок.Излязох и за 45 минути стигнах до водопада.Беше тихо и нямаше никой.Обърнах се и видях един висок мъж с тъмна коса пред мен.
-Господи! - измивиках аз и го погледнах стреснато.
Върнете се в началото Go down
Tom Rutherford
Ловец
Ловец
Tom Rutherford


Брой мнения : 13
Points : 16
Reputation : 1
Join date : 28.08.2011

Информация за героя:
Години: 25
Приятели: Дафни Бенет
Врагове: прекалено много

Мосът над водопада. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мосът над водопада.   Мосът над водопада. Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 10:24 am

Да не съм изменил външността си? Наркотрафикант? Не, не мисля. Предпочитам да се надявам, че е от изненадата. Дилърите не са в мой стил. Е, предполагам не бях единственият изгубил се.
- Да не ме помислихте за мечка? - засмях се докато тя още не можеше да се успокои. Е, до тук с шегата. - Извинявам се, ако съм ви изплашил по някакъв начин...
Обърнах се и поклатих глава. Излизане от тук нямаше. Бях го обиколил няколко пъти и нищо! Гората и друг път ме е обърквала, но рано или късно съм намирал пътя обратно. А сега имаше само някакъв си мост. Не, нямаше да проверявам нататък. Не бях дошъл оттам. Може би ако се върна още веднъж, само че заобиколно... Кого заблуждавам? И това вече го опитах.
- Извинявам се за нахалството, но бихте ли ми посочили пътят обратно до града? - вдигнах ръце. - Този път няма да ви плаша!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мосът над водопада. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мосът над водопада.   Мосът над водопада. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мосът над водопада.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
You know you love me :: Разходка извън града :: Водопадът-
Идете на: